Aktualności

Powrót

Trash Fashion Śmieć-Deaktywacja

06 Maj 2022

Dzisiaj w naszej szkole było niezwykle kolorowo! Byliśmy świadkami pokazu mody 🥰 i to nie byle jakiego pokazu. Był to pokaz Trash Fashion Śmieć-Deaktywacja.
Trash Fashion Śmieć-Deaktywacja to konkurs modowy dla naszych uczniów, który polegał na wykonaniu jak najciekawszego i wyjątkowego stroju, z tego, co już wydawać by się mogło, jest niepotrzebnym śmieciem.
Sukienka z folii bąbelkowej, spodnie z butelek plastikowych… Stroje naprawdę zachwycały!
Wszystko zależało od Waszej kreatywności 🙂
Stroje ocenianie były przez Jury w składzie p. Dyrektor, p. Ada oraz p. Lidka, które wyłoniły laureatów w kategoriach:
-kreatywność,
-użytkowość ubrania,
-największa ilości zużytych materiałów recyklingowych.
W kategorii kreatywność nagrody zdobyły dwie uczestniczki: Zuzia Szymańska (1b) oraz Noah Ruiz-Markiewicz (3a), w kolejnej kategorii „użytkowości ubrania” nagroda powędrowała do Olivii Smith (3a) a za „największą ilość zużytych materiałów recyklingowych” nagrędę odebrała Katarzyna Kulpa-Podgóreczna (2a).
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!! ❤️


Search here