Szkoła Podstawowa

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

Zajęcia pozalekcyjne w klasach I-VIII SP

Aktualizacja: 23.04.2020 r.

Ścieżka Zajęcia prowadzący Klasy: dzień tygodnia, godzina

Ścieżka artystyczna

Kabarecik Sokrates Elżbieta Krenz środa 15:10-15:55
środa 16:05-16:50
Tęczowa Kokardka Elżbieta Krenz wtorek 15:10-15:55
Teatr Kameleon Elżbieta Krenz II-III: wtorek 14:15-15:00
IV-VIII: czwartek 15:00-15:45
Gitara Walery Krenz IIA: poniedziałek 14:15-15:00
III: poniedziałek 15:10-15:55
IIB: wtorek 14:15-15:00
IV-VIII: wtorek 15:10-15:55
Grupa zaaw.: wtorek 16:05-16:50
Wokalne Daria Bukowska I-VIII: środa 15:10-15:55
Fotografia mobilna Aleksandra Dąbrowska IV-VI: środa 15:00-15:45
Plastyczne Katarzyna Krajniak I: poniedziałek 14:15-15:00
II: wtorek 14:15-15:00

 

Ścieżka Zajęcia prowadzący Klasy: dzień tygodnia, godzina

Ścieżka politechniczna

Robotyka i LEGO Anna Czewczyńska I-II: piątek 14:15-15:00
III-IV: piątek 15:10-15:55
Doodlers - pisaki 3D Anna Czewczyńska I-II: poniedziałek 14:15-15:00
III-IV: poniedziałek 15:10-15:55
Majsterkowicz D.I.Y Dariusz Wiśniewski gr I: środa 14:15-15:00
gr II: środa 15:10-15:55
Kółko przyrodnicze Monika Jęczewska I-III: środa 14:15-15:00
Maths Booster Paula Kawalerska V-VIII: wtorek 7:30-8:15
Maths is fun Paula Kawalerska IV: środa 7:30-8:15
Młody odkrywca Agnieszka Wachowiak I-II: czwartek 14:15-15:00
III-IV: czwartek 15:10-15:55
Elementy programowania dla najmłodszych Maciej Łuszcz I: czwartek 15:10-15:55
II-III: wtorek 16:05-16:50

 

Ścieżka Zajęcia prowadzący Klasy: dzień tygodnia, godzina

Sport i zdrowie

Szachy Adam Łętocha I-II: czwartek 14:15-15:00
III-IV: czwartek 15:10-15:55
V-VIII: czwartek 16:05-16:50
Karate Jarosław Remus I: środa 15:10-15:55
II-VI: środa 16:05-16:50
Piłka nożna Dariusz Wiśniewski II: piątek 13:20-14:05
III: piątek 14:15-15:00
Basket Up Rafał Kaczmarek I: czwartek 14:15-15:00
II-III: czwartek 15:10-15:55
Koszykówka Rafał Kaczmarek IV-VIII: poniedziałek 15:50-16:05
Gimnastyka korekcyjna Dawid Błażejczyk I-III: poniedziałek 7:30-8:15
IV-VIII: środa 7:30-8:15
Gry i zabawy ruchowe Dawid Błażejczyk I: piątek 14:15-15:00
II-III: piątek 15:10-15:55
Kulinarne Karolina Kosinska I: wtorek 13:20-14:05
II: czwartek 15:10-15:55
III-IV: czwartek 14:15-15:00
Turystyczne Dawid Kalinowski VI-VIII: wtorek 15:10-15:55
(niestandardowa częstotliwość)

 

Ścieżka Zajęcia prowadzący Klasy: dzień tygodnia, godzina

Ścieżka językowa

Język włoski Lence Zdraveva I-III: środa 14:15-15:00
IV-VIII: środa 15:10-15:55
Język chiński Xinlin Wu I: wtorek 13:20-14:05
II: wtorek 14:15-15:00
III: wtorek 15:10-15:55
IV-VIII: wtorek 16:05-16:20
Games and activities Monika Mrozińska I-III: środa 14:15-15:00
I-III: piątek 14:15-15:00
Język niemiecki Bernadeta Lemańska I-III: poniedziałek 14:15-15:00
IV-VI: poniedziałek 15:10-15:55
Język francuski Mariam Karapetyan IV: środa 13:20-14:05
I-III: środa 14:15-15:00

Search here