Szkoła Podstawowa

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne w klasach 1-3 i 4-6

Aktualizacja: 9.stycznia 2017 r.

zajęcia pozalekcjne prowadzący klasa dzień godzina

Kółko matematyczne
„Młody matematyk”

p. Monika Jęczewska 2a + 2b wtorek 14.10 – 14.55
p. Jagoda Dragun 3a + 3b poniedziałek 14.10 – 14.55
p. Agnieszka Korach 1a + 1b wtorek 14.10 – 14.55
p. Miłosława Kinalska 4 / 5 / 6 wtorek 15.00 – 15.45

Szachy

p. Adam Łętocha 1 – 3 czwartek 14.10 – 14.55
4 – 6 czwartek 15.00 – 15.45

Klub szachowy

p. Adam Łętocha 4 – 6 czwartek 15.50 – 16.35

Koło przyrodnicze
„Rośliny i zwierzęta”

p. Agnieszka Korach 1b środa 14.10 – 14.55
p. Monika Jęczewska 2b piątek 14.10 – 15.00
p. Magdalena Majeran 3a czwartek 14.10 – 14.55

Młody odkrywca czyli
wszechświat i ja

p. Katarzyna Hołyńska 1a + 1b poniedziałek 14.10 – 14.55
2a + 2b wtorek 14.10 – 14.55
15.00 – 15.45
3a+3b poniedziałek 15.00 – 15.45
4-6 poniedziałek 15.50 – 16.35

Zajęcia kulinarne

p. Katarzyna Hołyńska 1a + 1b czwartek 14.10 – 14.55
2a + 2b czwartek 15.00 – 15.45
3 – 4 piątek 15.00 – 15.45
5 – 6 piątek 15.50 – 16.35

Koło wokalne

p. Natalia Smagulecka 1-6 wtorek 15.00 – 15.45

Koło instrumentalne

p. Natalia Smagulecka 1-6 wtorek 15.50 – 16.35

Gitara

p. Walerian Krenz 1 -3 poniedziałek 15.00 – 15.45
4-5 poniedziałek 15.50 – 16.35
6 środa 15.00 – 15.45
15.50 – 16.35

Sokrates ART
(zajęcia teatralno-plastyczne)

p. Malwina Turek 1 środa 13.20 – 14.05
2-3 środa 14.10 – 14.55
4 – 6 środa 15.00 – 15.45

Warsztaty dziennikarskie
– redakcja gazetki szkolnej „Supeł”

p. Elżbieta Krenz 2 – 6 środa 15.00 – 15.45
15.50 – 16.35

Kółko historyczne

p. Małgorzata Kłyszejko 4-6 poniedziałek 15.00 – 15.45

Koło języka niemieckiego

p. E. Schulz 4-6 poniedziałek 15.00 – 15.45

Koło języka hiszpańskiego

p. Aleksandra Majer 4-6 wtorek 15.00 – 15.45

Klub naukowy E=mc2
(matematyczny geniusz)
– zajęcia prowadzone w j. polskim i angielskim

p. Piotr Straszewski 1 – 3 czwartek 14.10 – 14.55
4 – 6 czwartek 15.00 – 15.45

Games & activities
(gry i zabawy słowne
– zajęcia z native speakerem)

p. Kelley
Herrmann-Kagele
1 – 3 środa 14.10 – 14.55

Koło języka japońskiego „OTOMODACHI”

p. Sylwia Jurek 4-6 poniedziałek 15.00 – 15.45

Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego

p. Magdalena Piotrowska 4 / 5 / 6 środa 14.10 – 14.55

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Miłosława Kinalska 5 – 6b piątek 7.45 – 8.30
p. Aleksandra Droż 6a i 6c środa 7.45 – 8.30

Kółko plastyczne

p. Katarzyna Waligórska 1a + 1b piątek 14.10 – 14.55
2 – 3 piątek 15.00 – 15.45

Gry i zabawy ruchowe

p. Rafał Kubacki 1a i 1b poniedziałek 15.00 – 15.45
2 – 3 poniedziałek 15.50 – 16.35

Piłka koszykowa (dzw+chł)

p. Rafał Kubacki 4-6 wtorek 15.50 – 16.35

Piłka siatkowa (dzw+chł)

p. Dariusz Wiśniewski 6 czwartek 15.50 – 16.35

Gimnastyka korekcyjna

p. Grzegorz Jędrkiewicz 1a i 1b wtorek 7.45 – 8.30
2a i 2b
3a i 3b
środa 7.45 – 8.30

Piłka nożna

p. Dariusz Wiśniewski 3-4 środa 15.00 – 15.45
5-6 środa 15.50 – 16.35

Karate

p. Jarosław Remus 1a i 1b poniedziałek 15.50 – 16.35
2a i 2b poniedziałek 15.00 – 15.45
3 – 6 czwartek 15.00 – 15.45

Programowanie (Python)
(kółko informatyczne)

p. Daniel Heba 4 – 6 wtorek 15.00 – 16.35

Tworzenie stron internetowych

p. Daniel Heba 4 – 6 czwartek 14.10 – 14.55
15.00 – 15.45

„Robotyka i lego”

p. Łukasz Dworski 1b piątek 8.45 – 9.45
2b piątek 9.50 – 10.50
3b piątek 10.55 – 11.55
1a, 2a, 3a piątek 14.10 – 15.10
4-6 piątek 15.15 – 16.15

Modelarstwo

p. Dariusz Wiśniewski 1 środa 13.20-14.05
2-3 środa 14.10 – 14.55

Taniec nowoczesny

p. Ewa Łabenda 1-3 piątek 15.00 -15.45

Koło języka chińskiego

p. Yanbing 4-6 środa 15.00 – 15.45

Sokrates TV

p. Wojciech Hermanowski 1-3 czwartek 15.00 – 15.45
4-6 czwartek 15.50 – 16.35

Tenis stołowy

Grzegorz Jędrkiewicz 4-6 piątek 15.00 – 15.45

Mistrz umysłu
(szybkie czytanie, szybkie zapamiętywanie, logiczne myślenie)

p. Anna Dera 1-3 poniedziałek 14.10 – 14.55
15.00 – 15.45
4 – 6 środa 15.00 – 15.45

Przyjaciel Zippiego
(zajęcia etyczno-filozoficzne
oraz społeczne)

p. Patrycja Stoińska 1-2 środa 15.00 – 15.45

Search here