Liceum

Nauczyciele

Grono pedagogiczne Międzynarodowego Liceum Sokrates tworzą wysoko wykwalifikowani, doswiadczeni nauczyciele, w różnym wieku, o różnych temperamentach, których łączy jedno – powołanie do pracy z młodzieżą.

Są to osoby posiadające obszerną wiedzę, wymagające, ale jednocześnie otwarte, życzliwe i oddane uczniom, których traktują podmiotowo zarówno w działaniach dydaktycznych, jak i opiekuńczo – wychowawczych. Można im zaufać i zwrócić się do nich ze swoimi troskami.

Uczący w klasie Cambridge nauczyciele to wysoko wykwalifikowani specjaliści, pracujący i jednocześnie rozwijający swoje kariery naukowe pod kierownictwem Uniwersytetu Cambridge. Po wielu zagranicznych szkoleniach i stażach pomogą oni wprowadzić w życie szkoły i klasy ideę solidarności międzynarodowej. Wszyscy nauczyciele ukończyli dwa kierunki studiów i uzyskali stopień minimum magistra. W naszej kadrze znajdują się także native speakerzy z Australii, Kanady i USA.

Search here